Un tânăr jandarm bistriţean îşi caută jumătatea la emisiunea "Casa Iubirii" (VIDEO)
Un tânăr din Bistriţa-Năsăud participă la emisiunea "Casa Iubirii" de la postul de televiziune Kanal D.
"Sper să trăiesc o experienţă de neuitat, la Casa Iubirii", a spus tânărul.
5 băieţi şi 5 fete au intrat în ,,Casa Iubirii" pentru a-şi găsi marea dragoste, în cadrul emisiunii de la Kanal D.
în 09.02.2024 ora 20:03:39 Otilia a scris:
Lasă un răspuns
Robert,cine te-a parat,sa ii fie rusine,le este ciuda ca vrei sa iti cladesti o familie.Si rusine daca te-a refuzat pentru ca nu ai vrut sa iti schimbi religia.
în 08.02.2024 ora 19:13:24 Florentina H. a scris:
Lasă un răspuns
Un tânăr frumos și liniștit,așteptăm cu nerăbdare să înceapă emisiunea în fiecare zi,succes Robert,sper să nu dai greș.
în 08.02.2024 ora 19:07:50 Dan a scris:
Lasă un răspuns
Esti un baiat educat ,sincer,bun si super .Noi te votam ,Robert .Larisa nu e de încredere,dar sigur va veni si fata potrivita pt tine.Robert ,perechea ta va veni curand si o vei recunoaste doar dintr-o privire.Larisa nu te merita si ar fi trebuit sa vezi asta in ochii ei din prima zi,are doua fete.
în 08.02.2024 ora 18:56:39 Mary a scris:
Lasă un răspuns
Larisa nu e o femeie cum trebuie ,renunță la ea si cautati o fata buna Robert.Tu esti un baiat chiar foarte bun si meriti ceva bun .Larisa e cu două fete si pe interes,nu cauta stabilitate.Singurele fete din emisiune în care sa nai incredere sunt Julia si Larisa.
în 07.02.2024 ora 16:55:17 Maria Cusutură a scris:
Lasă un răspuns
Un băiat cu bun simț,educat,este greu să povestești publicului ceea ce ai pe suflet. Sper să devină cât de curând favoritul publicului.
în 07.02.2024 ora 15:19:16 Crinuta Galan a scris:
Lasă un răspuns
Un om de 10,educat,cu vorbele la el,bun simt,sensibil.Sper sa devina favoritul publicului pentru ca este singurul care merita deocamdată.Fii binecuvântat cu femeia care sa te merite!
în 07.02.2024 ora 13:33:00 Sabina ionele a scris:
Lasă un răspuns
Dumnezeu să. ti dea o viață binecuvântată........meriti sa fi fericit.......Doamne ajută........te urmăresc cu mate drag di te sustin......!
în 06.02.2024 ora 19:21:54 Otilia Pantis a scris:
Lasă un răspuns
Il felicit pentru curajul de a povesti tarii intregi situatia din tineretea lui. Dar ar fi fost necesar sa fac testul de paternitate sa fie sigur ca el este tata. Dar mama avand alt sot si nu cere ajutor, inseamna ca undeva...da cu virgula.. . Pacat ca unii il denigreaza foarte urat.
în 07.02.2024 ora 07:49:23 Cata a scris:
Lasă un răspuns
În sfârșit mai exista și oameni care vad de fapt situația exact asa cum este....la fel gândesc și eu
în 06.02.2024 ora 18:44:09 Maria a scris:
Lasă un răspuns
Un băiat foarte fain,riguros, vertical.Nu cred ca acela este locul unde sa-si găsească iubirea. Poate ca obiectivele lui ua fost altele și anume sa-si facă cunoscuta povestea pentru ca va rămâne în TV, presa și poate fi un strigăt de durere că nu-si poate vedea fiul.Capul sus si înainte Robert!Viata e plina de neprevazut.
în 06.02.2024 ora 21:09:01 Maria a scris:
Lasă un răspuns
Si totusi, o vrea pe Larisa!!Oare nu i-a descoperit adevăratul caracter?Vrea să ajungă ca și Alex din sez 2 cu Bianca?
în 07.02.2024 ora 19:11:47 Dorina a scris:
Lasă un răspuns
@Maria A gasit o modalitate perfecta de a-si face cunoscuta opinia si chiar si copilul o sa vada peste ani poveste!NU ESTE NIMIC RAU IN A-SI GASI O FATA PE MASURA LUI IN EMISIUNE!
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Virgiluț R
16.06.2026Cum am mai zis, trebuie chiar să mai moară cineva ca scările alea proiectate împotriva siguranței utilizatorului să fie definitiv închise? Câte accidente trebuie să se întâmple în continuare ? Primăria ar trebui să fie garanta siguranței cetățenilor, nu să ne de...
la articolul O femeie s-a accidentat pe scările rulante din Decebal
Runcan Mihaela
15.06.2026Moldoveni nebuni ..de ăștia tre sa te ferești in trafic că de Draku .E plină Europa de ei circula că nebuni.
la articolul Care e starea victimelor accidentului din Mureşenii Bârgăului
Nelu Ciunta
15.06.2026„Dacă vrei să ajungi departe în furăciuni, mergi în haită!” cred ca așa era mesajul domnule Ivan Turbincă a lu Ciolacu. Rușine PSD și rușine Bistrița-Năsăud dovediți mereu că sunteți un județ zero în Transilvania, după Sălaj, măcar pe la Sălaj trece o a...
la articolul Bogdan Ivan, noul președinte al PSD Bistrița-Năsăud: "Dacă vrei să ajungi departe, mergi în echipă!"
Daniel
14.06.2026Cam târziu baga ro aletu
la articolul COD PORTOCALIU de furtuni, în mai multe localităţi din judeţ
COMENTARII