Sorin Hangan, mesaj mobilizator pentru liberali: “Avem o șansă la nivel județean. Avem o șansă la nivel municipal”

“Mândru că sunt bistrițean! Mândru că sunt liberal! După doar trei luni de guvernare liberală, s-au găsit unii care să afirme că PNL nu face nimic. Mai mult, au ajuns alții să scrie că “PSD este un partid responsabil” și a făcut numai bine acestui neam. Ferească Dumnezeu de mai bine din partea acestui partid! Nu […]

“Mândru că sunt bistrițean! Mândru că sunt liberal! După doar trei luni de guvernare liberală, s-au găsit unii care să afirme că PNL nu face nimic. Mai mult, au ajuns alții să scrie că “PSD este un partid responsabil” și a făcut numai bine acestui neam. Ferească Dumnezeu de mai bine din partea acestui partid! Nu de alta, dar s-ar putea să nu ne mai revenim vreodată”, a transmis președintele PNL Bistrița, într-o postare pe Facebook.

“Deocamdată avem șanse! Avem o șansă la nivel național. Avem o șansă la nivel județean. Avem o șansă la nivel municipal. Avem o șansă la nivel orășenesc. Avem o șansă la nivel comunal. Le irosim?

Sunt bistrițean și liberal. Și mulțumesc tuturor bistrițenilor pentru alegerea lor la scrutinul de la europarlamentare dar și la cel de la prezidențiale.

Urmează alte alegeri. De rezultatul lor depinde viitorul nostru, iar la întâlnirea pe care am avut-o cu președintele PNL Ludovic Orban acesta mi-a spus: “Este de înțeles că lumea nu mai are răbdare. Știu că la Bistrița de 12 ani este o dictatură în administrație. Orașul merită mai mult. Este o datorie cetățenească și liberală totodată.”, a transmis Hangan.

Etichetele acestui articol sunt bistrita,hangan,orban,pnl

COMENTARII


CELE MAI CITITE ȘTIRI


ULTIMELE COMENTARII

Baias Simion

27.06.2026

Bună ziua, sunt interesat pentru zona Beclean

Se fac angajări la Aquabis. Șase posturi disponibile

Class

27.06.2026

Monica Sasarmana

26.06.2026

Se vede profesionalismul și echidistanța presei bistrițene hrănite cu bani PSD, Timp Online nu a suflat o vorbă de aventura imbecilă a acestui trepăduș PSD, la fel nici un comunicat al poliției sau Primăriei, sunt brusc orbi și surzi cu toții, dar las că vin alegeri...

Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”

Popică Suciu

26.06.2026

Las că vin alegerile hienelor ! Vă vedem atunci haită PSD !

Deputatul Daniel Suciu, către PNL: "Iar v-ați sucit și veniți cu Siegfried. Mama ei de seriozitate!"

Acest site folosește cookies

Alegeți care tipuri de cookies să fie utilizate; site-ul folosește cookies pentru a examina traficul și activitățile utilizatorilor de pe acest web-site, pentru marketing și pentru a oferi funcționalitate de tip social media. Citește mai multe despre cookie-uri

Necesare
Funcționalitate
Analiză
Marketing