Adrian Solcan: “Bătaie de joc! Este clar cât de tare le pasă celor de la PNL de români?”
Adrian Solcan a transmis un mesaj, într-o postare pe Facebook, după demisia lui Florin Cîțu. “Bătaie de joc… Este clar cât de tare le pasă celor de la PNL de români? Cu un cinism greu de egalat, „premierul” PNL, Florin Cîțu ne arată care sunt adevăratele preocupări ale guvernării liberale iar acestea nu au nimic […]
Adrian Solcan a transmis un mesaj, într-o postare pe Facebook, după demisia lui Florin Cîțu.
“Bătaie de joc…
Este clar cât de tare le pasă celor de la PNL de români? Cu un cinism greu de egalat, „premierul” PNL, Florin Cîțu ne arată care sunt adevăratele preocupări ale guvernării liberale iar acestea nu au nimic de a face cu o Românie normală.
În plină criză de sănătate publică, singura preocupare a celor care ar trebuie să asigure buna funcționare a lucrurilor în România este să își facă calcule politice. În ultimele zile am văzut că singura „competență” dovedită a miniștrilor PNL este să stea cuminți lângă Raed Arafat, în timp ce acesta prezintă soluțiile.
Orice scuze ar încerca să își găsească, oamenii lui Iohannis, acțiunile lor sunt chiar grave și, prin astfel de mesaje confuze și lipsă de reacție, nu fac decât să justifice panica generală din rândul populației”, a fost mesajul postat de Adrian Solcan.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
class
07.11.2025Pe gozerul de Trăienuc nu l-ai luat cu voi?? Cum l-ati putut lăsa acasă pe taurul partidului, nu v-ati gândit la nevestele voastre?? Nu pot să cred!
la articolul Radu Moldovan: "PSD își consolidează identitatea ca partid al faptelor"
Alin Colț
07.11.2025Atenție mare, această Tășuleasa, cu așa zisa via transilvanica, tot ce fac ei, spală creiere tinere, devine un cult. Întrebați pe cei care au fost parte din acest „ voluntariat”. Un cult personal și periculos ascuns sub aparențe.
Dudu Ionel
07.11.2025Atâta s-a putut … ce zică și el ? Daca recunoaște e terminat …. Așa ca o sa îi dea ceva la femeia …ea o să-și țină gura și asta e ….sclavii o să-l voteze în continuare ca atât îi duce mintea
Florin ionescu
07.11.2025Și marmota ce făcea? Oare el însuși crede ce spune? Acum mai noi toți hoții prinși dau vina pe AI! Moral ar fi sa își asume fapta!
COMENTARII