Un tânăr bistriţean participă la emisiunea Mireasa: "Sunt o persoană sensibilă și iubăreață" (FOTO)
Starostele bistrițean Rareș Turda participă în această perioadă la emisiunea "Mireasa", de la Antena 1.
Rareș lucrează în domeniul organizării de evenimente și a venit în casa Mireasa pentru a-și cunoaște jumătatea.
„Oamenii mi-au spus că sunt nebun, că nu o să pot să rezist ținând cont de regulile stricte, fără telefon, dar mă susțin oricum” a povestit Rareș.
„În interior sunt o persoană sensibilă și iubăreață. Vreau pe cineva care să îmi ofere aceeași chestie. Am multă iubire de oferit” a mai spus acesta.
Rareș are un frate mai mic cu un an și două luni, la care ține foarte mult. Ei au copilărit până la 7 ani în România, dar au plecat în Italia la decizia părinților. Rareș s-a întors în România și a continuat liceul și facultatea la Bistrița.
Concurentul are o relație foarte bună cu părinții lui, relație bazată pe multă comunicare. Mama lui e cea mai bună prietenă, iar despre tatăl său poate spune același lucru.
„Fata care va intra la mine în casă va fi foarte norocoasă” a motivat acesta susținând că energia familiei lui este una foarte pozitivă.
El a mai avut relații, dar care nu au trecut de pragul de 2 ani jumătate. Ultima relație a fost cea mai serioasă, mai ales că acesta o și ceruse pe fosta parteneră în căsătorie. El a înșelat-o pentru că nu se mai regăsea în relație și consideră că a făcut-o din răzbunare, dar că nu se mândrește cu acțiunea lui.
După această experiență, concurentul nu a mai avut alte relații, însă acum este mai pregătit ca niciodată să își găsească jumătatea alături de care să formeze o familie, pentru că își dorește și copiii.
„Cel mai mult la o femeie contează frumusețea, apoi caracterul pe care îl are. E important să fie modestă, să nu ceară foarte multă atenție, să nu fie foarte geloasă, pentru că nu sunt genul care să dea curs la altele.”
El a menționat că nu ar putea să se acomodeze cu o persoană care are deja un copil și nu vede cu ochi buni o astfel de relație.
A recunoscut că este atras de 2 fete din emisiune, dar susține că există și lucruri care nu i-au plăcut încă de când le-a văzut la emisiune.
GALERIE FOTO
în 02.11.2024 ora 20:31:24 Ana Mândrean a scris:
Lasă un răspuns
Mult succes Rareș, să vii acasă căsătorit și cu premiul .
în 01.11.2024 ora 14:06:52 Stoica floare Nicoleta a scris:
Lasă un răspuns
Bravo rares
CELE MAI CITITE ȘTIRI
Incendiu la acoperișul unei case
18.02.2026
ULTIMELE COMENTARII
Livia Catcauan
21.02.2026Îmi pare rău pentru tine , ești un gospodar
la articolul Decizia instanței în cazul primarului suspendat Traian Simionca
Doggie
21.02.2026Dai direct la cerșetor, simplu și eficient. Dacă nu vrei așa, dă la biserică că ajung rapid
la articolul Un cerșetor din Bistrița și câinele lui, în centrul unei controverse: "Nu stă din iubire lângă stăpân" (VIDEO)
Toni Greblă
21.02.2026Deșănțat decolteul, , sacou luat peste sutien, cruce pe piept, te crezi Cardi B, obosito ? Prioritate pentru cine?
petre
21.02.2026unde pot trimite bani pentru ciine...
la articolul Un cerșetor din Bistrița și câinele lui, în centrul unei controverse: "Nu stă din iubire lângă stăpân" (VIDEO)
COMENTARII