Un medic de la UPU SMURD Bistrița a intrat în PSD

Doctorul Tiberiu Tudor s-a alăturat social-democraților bistrițeni. Medicul de la UPU SMURD Bistrița face parte din PSD Bistrița, anunțul fiind făcut de președintele executiv al organizației municipale, deputatul Daniel Suciu. “Cred că, după 12 ani în care organizația municipală a avut un anumit statut, realitățile de astăzi ne obligă să facem un alt tip de […]

Doctorul Tiberiu Tudor s-a alăturat social-democraților bistrițeni. Medicul de la UPU SMURD Bistrița face parte din PSD Bistrița, anunțul fiind făcut de președintele executiv al organizației municipale, deputatul Daniel Suciu.

“Cred că, după 12 ani în care organizația municipală a avut un anumit statut, realitățile de astăzi ne obligă să facem un alt tip de politică la municipiul Bistrița și, cu mare drag, îi așteptăm pe bistrițeni să ni se alăture, în această echipă. Îl salut pe domnul doctor Tiberiu Tudor că a ales să ni se alăture. O să vedeți că mai aveam surprize în perioada următoare, este loc pentru toată lumea care vrea să facă bine în municipiul Bistrița”, a declarat Daniel Suciu.

Organizația municipală PSD Bistrița a intrat într-un proces de reformare, conform celor spuse de social-democrați. Cristian Niculae și-a dat demisia din funcția de președinte și șefia a fost preluată, interimar, de Andrei Kozuk iar președinte executiv este Daniel Suciu.

“PSD Bistrița are ușa deschisă pentru oamenii valoroși, cu expertiză și buni profesioniști. Mă bucur că unul dintre cei mai buni medici de urgență din regiune, Tiberiu Tudor, a ales să ni se alăture. De asemenea, mă bucur că Octavian Guiu, cadru didactic și absolvent de master în politici europene de mediu este alături de noi. Vom continua să deschidem această organizație oamenilor valoroși și orice propunere vom face pentru Bistrița se va baza pe expertiza profesioniștilor și după consultarea cu ei și cu bistrițenii”, a transmis deputatul PSD, ulterior, într-o postare pe Facebook.

 

COMENTARII

B-

în 13.03.2021 ora 10:41:56 Balan Marius -Horea a scris:

Lasă un răspuns

Cu pesedeuu la UPU nu e rau deloc. Poate speram intr-o insanatosire grabnica. Atunci cand toti vor fi schimbati cu personalitati cum este tanarul medic , vom avea cu adevarat un partid normal de stanga. Necesar desigur, sa recunoastem asta.

Po

în 28.07.2020 ora 16:15:26 Pop a scris:

Lasă un răspuns

Apropo: de când „INFO bistrita da verdicte .Este autoritate judecătorească?Detine adevarul?
Dacă este in litigiu , lăsați sa se pronunțe sentința!
Rolul presei este sa prezinte faptele , nu sa pronunțe sentințe după bunul plac sau interese obscure!

Ol

în 12.03.2021 ora 16:54:59 Otea luminita a scris:

Lasă un răspuns

SUPER E UN OM DEOSEBIT D_NUL DOCTOR TUDOR ,AM AVUT ONOAREA SA IMI FIE PROFESOR .UN OM MINUNAT CU FOARTE MULTA EXPERIENTA SI DEVOTAT .TOT RESPECTUL UN OM VALOROS


CELE MAI CITITE ȘTIRI


ULTIMELE COMENTARII

Monica

28.06.2026

Săsărmanca, mătușa crizată cu andrele pierdute de nervi aleasă, mult succes spre uitare definitivă hienelor PSD ! Felicitată de big zero impostorul Ivan, mori de râs

Monica Săsărman, aleasă în funcția de vicepreședinte OFSD la nivel național

Baias Simion

27.06.2026

Bună ziua, sunt interesat pentru zona Beclean

Se fac angajări la Aquabis. Șase posturi disponibile

Class

27.06.2026

Monica Sasarmana

26.06.2026

Se vede profesionalismul și echidistanța presei bistrițene hrănite cu bani PSD, Timp Online nu a suflat o vorbă de aventura imbecilă a acestui trepăduș PSD, la fel nici un comunicat al poliției sau Primăriei, sunt brusc orbi și surzi cu toții, dar las că vin alegeri...

Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”

Acest site folosește cookies

Alegeți care tipuri de cookies să fie utilizate; site-ul folosește cookies pentru a examina traficul și activitățile utilizatorilor de pe acest web-site, pentru marketing și pentru a oferi funcționalitate de tip social media. Citește mai multe despre cookie-uri

Necesare
Funcționalitate
Analiză
Marketing