Un medic de la UPU SMURD Bistrița a intrat în PSD
Doctorul Tiberiu Tudor s-a alăturat social-democraților bistrițeni. Medicul de la UPU SMURD Bistrița face parte din PSD Bistrița, anunțul fiind făcut de președintele executiv al organizației municipale, deputatul Daniel Suciu. “Cred că, după 12 ani în care organizația municipală a avut un anumit statut, realitățile de astăzi ne obligă să facem un alt tip de […]
Doctorul Tiberiu Tudor s-a alăturat social-democraților bistrițeni. Medicul de la UPU SMURD Bistrița face parte din PSD Bistrița, anunțul fiind făcut de președintele executiv al organizației municipale, deputatul Daniel Suciu.
“Cred că, după 12 ani în care organizația municipală a avut un anumit statut, realitățile de astăzi ne obligă să facem un alt tip de politică la municipiul Bistrița și, cu mare drag, îi așteptăm pe bistrițeni să ni se alăture, în această echipă. Îl salut pe domnul doctor Tiberiu Tudor că a ales să ni se alăture. O să vedeți că mai aveam surprize în perioada următoare, este loc pentru toată lumea care vrea să facă bine în municipiul Bistrița”, a declarat Daniel Suciu.
Organizația municipală PSD Bistrița a intrat într-un proces de reformare, conform celor spuse de social-democrați. Cristian Niculae și-a dat demisia din funcția de președinte și șefia a fost preluată, interimar, de Andrei Kozuk iar președinte executiv este Daniel Suciu.
“PSD Bistrița are ușa deschisă pentru oamenii valoroși, cu expertiză și buni profesioniști. Mă bucur că unul dintre cei mai buni medici de urgență din regiune, Tiberiu Tudor, a ales să ni se alăture. De asemenea, mă bucur că Octavian Guiu, cadru didactic și absolvent de master în politici europene de mediu este alături de noi. Vom continua să deschidem această organizație oamenilor valoroși și orice propunere vom face pentru Bistrița se va baza pe expertiza profesioniștilor și după consultarea cu ei și cu bistrițenii”, a transmis deputatul PSD, ulterior, într-o postare pe Facebook.


în 13.03.2021 ora 10:41:56 Balan Marius -Horea a scris:
Lasă un răspuns
Cu pesedeuu la UPU nu e rau deloc. Poate speram intr-o insanatosire grabnica. Atunci cand toti vor fi schimbati cu personalitati cum este tanarul medic , vom avea cu adevarat un partid normal de stanga. Necesar desigur, sa recunoastem asta.
în 28.07.2020 ora 16:15:26 Pop a scris:
Lasă un răspuns
Apropo: de când „INFO bistrita da verdicte .Este autoritate judecătorească?Detine adevarul?
Dacă este in litigiu , lăsați sa se pronunțe sentința!
Rolul presei este sa prezinte faptele , nu sa pronunțe sentințe după bunul plac sau interese obscure!
în 12.03.2021 ora 16:54:59 Otea luminita a scris:
Lasă un răspuns
SUPER E UN OM DEOSEBIT D_NUL DOCTOR TUDOR ,AM AVUT ONOAREA SA IMI FIE PROFESOR .UN OM MINUNAT CU FOARTE MULTA EXPERIENTA SI DEVOTAT .TOT RESPECTUL UN OM VALOROS
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Monica
28.06.2026Săsărmanca, mătușa crizată cu andrele pierdute de nervi aleasă, mult succes spre uitare definitivă hienelor PSD ! Felicitată de big zero impostorul Ivan, mori de râs
la articolul Monica Săsărman, aleasă în funcția de vicepreședinte OFSD la nivel național
Baias Simion
27.06.2026Bună ziua, sunt interesat pentru zona Beclean
la articolul Se fac angajări la Aquabis. Șase posturi disponibile
Class
27.06.2026Oare au avut autorizație de zbor cu drona??
la articolul Un traficant de droguri urmărit internațional a fost prins într-un apartament din Bistrița (VIDEO)
Monica Sasarmana
26.06.2026Se vede profesionalismul și echidistanța presei bistrițene hrănite cu bani PSD, Timp Online nu a suflat o vorbă de aventura imbecilă a acestui trepăduș PSD, la fel nici un comunicat al poliției sau Primăriei, sunt brusc orbi și surzi cu toții, dar las că vin alegeri...
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
COMENTARII