Un bărbat de 52 de ani a fost transportat la spital în urma unui accident rutier
Pompierii militari din cadrul Detașamentului de Pompieri Bistrița au intervenit în cazul unui accident rutier din localitatea Petriș în care au fost implicate trei victime. Una dintre aceste victime este un bărbat în vârstă de 52 de ani care prezintă contuzie de coloana lombara si excoriatii multiple la membre. Acesta a fost transportat la UPU SMURD […]
Pompierii militari din cadrul Detașamentului de Pompieri Bistrița au intervenit în cazul unui accident rutier din localitatea Petriș în care au fost implicate trei victime.
Una dintre aceste victime este un bărbat în vârstă de 52 de ani care prezintă contuzie de coloana lombara si excoriatii multiple la membre. Acesta a fost transportat la UPU SMURD Bistrița.
Celelalte două persoane implicate în accident refuză transportul la spital.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
class
07.11.2025Pe gozerul de Trăienuc nu l-ai luat cu voi?? Cum l-ati putut lăsa acasă pe taurul partidului, nu v-ati gândit la nevestele voastre?? Nu pot să cred!
la articolul Radu Moldovan: "PSD își consolidează identitatea ca partid al faptelor"
Alin Colț
07.11.2025Atenție mare, această Tășuleasa, cu așa zisa via transilvanica, tot ce fac ei, spală creiere tinere, devine un cult. Întrebați pe cei care au fost parte din acest „ voluntariat”. Un cult personal și periculos ascuns sub aparențe.
Dudu Ionel
07.11.2025Atâta s-a putut … ce zică și el ? Daca recunoaște e terminat …. Așa ca o sa îi dea ceva la femeia …ea o să-și țină gura și asta e ….sclavii o să-l voteze în continuare ca atât îi duce mintea
Florin ionescu
07.11.2025Și marmota ce făcea? Oare el însuși crede ce spune? Acum mai noi toți hoții prinși dau vina pe AI! Moral ar fi sa își asume fapta!
COMENTARII