Un bărbat, beat și fără permis, a intrat cu mașina într-un fast-food, pe Bulevardul Decebal (FOTO)
Un accident de circulație a avut loc în această seară în Bistrița, pe Bulevardul Decebal. Un șofer care conducea un autoturism a pierdut controlul volanului, a ieșit cu mașina de pe carosabil și a intrat într-un chioșc de fast-food. Din primele informații, în eveniment este implicată o singură victimă, șoferul autoturismului. Acesta era conștient, cooperant, […]
Un accident de circulație a avut loc în această seară în Bistrița, pe Bulevardul Decebal.
Un șofer care conducea un autoturism a pierdut controlul volanului, a ieșit cu mașina de pe carosabil și a intrat într-un chioșc de fast-food.
Din primele informații, în eveniment este implicată o singură victimă, șoferul autoturismului. Acesta era conștient, cooperant, la momentul sosirii echipajelor de prim-ajutor.
UPDATE: Polițiștii Biroului Rutier din cadrul Poliției municipiului Bistrița, au intervenit în această după masă la un accident rutier produs pe raza municipiului.
Un bărbat de 50 de ani din Bistrița, în timp ce conducea un autoturism pe bulevardul Decebal, a părăsit partea carosabilă și a intrat in coliziune cu un autoturism parcat iar mai apoi cu un imobil.
Șoferul a fost testat cu aparatul etilotest rezultând o valoare de 0,58 mg/litru alcool pur în aerul expirat, constatându-se totodată, că nu deține permis de conducere a unui vehicul pe drumurile publice.
În urma evenimentului rutier nu s-au înregistrat victime, doar pagube materiale.
În cauză, polițiștii au întocmit un dosar penal cu privire la fapta de conducerea unui vehicul sub influența alcoolului sau altor substanțe și conducerea unui vehicul fără permis de conducere.

CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Monica Sasarmana
26.06.2026Se vede profesionalismul și echidistanța presei bistrițene hrănite cu bani PSD, Timp Online nu a suflat o vorbă de aventura imbecilă a acestui trepăduș PSD, la fel nici un comunicat al poliției sau Primăriei, sunt brusc orbi și surzi cu toții, dar las că vin alegeri...
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Popică Suciu
26.06.2026Las că vin alegerile hienelor ! Vă vedem atunci haită PSD !
la articolul Deputatul Daniel Suciu, către PNL: "Iar v-ați sucit și veniți cu Siegfried. Mama ei de seriozitate!"
Șofer -Șincai
25.06.2026Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
COMENTARII