Un angajat Supercom, recompensat după ce a găsit și a returnat o sacoșă de bani
Un angajat al societății Supercom a fost răsplătit după ce a găsit și a returnat documente și o sumă mare de bani.
"Responsabilitatea de care angajatul nostru, Marius, a dat dovada prin returnarea sumei de bani și a documentelor găsite în dimineața zilei de vineri, 17.03.2023, în timp ce se îndrepta spre locul de munca este apreciată și răsplătită", a transmis Supercom.
Conducerea companiei Supercom i-a acordat lui Marius un premiu în valoare de 1000 lei pentru spiritul civic pe care l-a arătat.
"Deși este proaspăt angajat, Marius ne-a impresionat plăcut și îl felicităm. Faptele bune ale angajaților vor fi întotdeauna recunoscute, apreciate și răsplătite de către companie", a transmis Supercom.
în 21.03.2023 ora 15:53:29 Ioana_45 a scris:
Lasă un răspuns
Sper sa cumpere Supercom si alte utilaje cu care curata strazile, cele actuale ne trezesc si din morti! Felicitari domnului care a returnat banii!
CELE MAI CITITE ȘTIRI
Incendiu la acoperișul unei case
18.02.2026
ULTIMELE COMENTARII
Sunt mai multe regionale...în diferite zone din țară...etape, sa zicem....toate făcând parte din cea mai mare...rămâi dator...😉
22.02.2026Sunt mai multe regionale...în diferite zone din țară...etape, sa zicem....toate făcând parte din cea mai mare...rămâi dator...😉
la articolul Bistrița intră pe harta marilor competiții de robotică pentru liceeni
Darius
22.02.2026Chiar toate spectaculoase aici la Caracalul Ardealului, dar trebuie să ne amintească des asta edilul spân și egocentric
la articolul Primăria Bistrița caută soluții pentru un proiect spectaculos pe terenului fostului Proditerm
Boccacio
22.02.2026Gospodar de pisicuțe, de-aia are și mustăcioara a la latino berbo, oare ce face acasă acuma lângă nevastă? Pedepsit la curățat cortofi sau curățat toaleta cu lama? Of, Don Huan, acuma ești privat de fustițe, gospodarule
la articolul Decizia instanței în cazul primarului suspendat Traian Simionca
Bălan Marius - Cloșca - antiecologist
22.02.2026Poți trimite în contul ecologiștilor lui Balan, abia își revine partidul eco, că ăștia în loc să vidanjeze râul se țin de politică
la articolul Un cerșetor din Bistrița și câinele lui, în centrul unei controverse: "Nu stă din iubire lângă stăpân" (VIDEO)
COMENTARII