Scrisoare deschisă către primarul comunei Feldru: “Un primar și un grup de consilieri PNL tributari privitivismului împiedică dezvoltarea”
Consilierii locali ai Alianței pentru Feldru au transmis o scrisoare deschisă către administrația condusă de primarul Grigore Țiolan, în care își exprimă nemulțumirea față de modul în care este tratată comunitatea din Nepos. Scrisoare este semnată de Someșan Paul Marius, Sălvan Gabriel Ioan, Cifor Silivan (inițiatori de proiect) Opriș Ionică, Oprea Traian, Svinți Vasile, […]
în 16.03.2021 ora 21:14:02 Ana Pauker a scris:
Lasă un răspuns
Copilasii mei socialisti, inchinati va si la sf Gramatica cateodata!
… si ce inseamna in lb romana “privitivism”? 🐑🐑🐑
în 16.03.2021 ora 15:22:19 Elena Pop a scris:
Lasă un răspuns
Trebuie făcut ceva! Sunt o femeie pașnică și provin dintr-o familie de excepție ca și comportament și poziție socială. Sunt stapamii mei și ai familiei mele. Nu este destul că mi-au vândut terenurile cu acte notariale, punând vina pe Puri Traian fratele meu, care nu a făcut nimic, împotriva mea! Refuză că convoace COMISIA COMUNALĂ DE APLICARE A FONDULUI FUNCIAR FELDRU, spunând că nu am nici un drept. Astăzi am scris la Prefect și trebuie să luptăm să le luăm în masca de pe față să îi cunoască lumea pentru că multe afaceri au făcut și până nu am să îi văd așa cum au avut ei plăcerea să mă lase pe mine muritoare de foame cerșetoarea satului așa voi face eu cu ei și cu familia lor pentru că și eu am avut copii și probleme niște criminali vă rog să rețineți acest lucru și trebuie scoasă anchetă amănunțită au făcut un halău pe vale cu 2.500 de euro tragem ei așa au folosit ei bani europeni și să vedeți la un cm de asfalt turnat peste Drumurile noastre Câți bani au costat și au investi și o să mergem de la coadă spre cap pentru a afla adevărul Sunt în măsură să aflu acest adevăr oricât este de greu dar cred că sunt în măsură și mă simt pregătită pentru a mă lupta cu acești mafioți care nu au nimic curat în ei! Veniturile care le are comuna din satul nostru nepos sunt mai mari decâtale Feldru lui! Ar fi bine să ne unim și să nu exageram, să îmbrățișam adevărul! Doamne ajută!
în 16.03.2021 ora 11:46:06 Dionise Frim a scris:
Lasă un răspuns
Si prioritatile nu vor mai fi strazile .si trotuarele.ci apa hrana si energie..ca pe vremurile bune..GOSPODARUL VA CONDUCE COMUNITATEA .NU JU NU POLITICUL .CI COMUNITATEA .VA PRESTA SERVICII GRATIS .de VOLURARISM…PRIMARUL VA LUCRA PART TIME .SI SCUTITIT.de taxe.ne renumerat..ATUNCI JU VA FI INDESUIALA IN PRIMARIE..
în 16.03.2021 ora 11:36:22 Dionise Frim a scris:
Lasă un răspuns
SIMpatie pentru vararea..daca grupul meu de aur.format dintre peste 200.de feld nepos. .ar primi invitatia voastra in mana.la viitorul apropiat collaps.economic si financial al anului 2021.VARAREA VA DEVENI COMUNA .SI FELDRU ORASEL.punt..
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Monica
28.06.2026Săsărmanca, mătușa crizată cu andrele pierdute de nervi aleasă, mult succes spre uitare definitivă hienelor PSD ! Felicitată de big zero impostorul Ivan, mori de râs
la articolul Monica Săsărman, aleasă în funcția de vicepreședinte OFSD la nivel național
Baias Simion
27.06.2026Bună ziua, sunt interesat pentru zona Beclean
la articolul Se fac angajări la Aquabis. Șase posturi disponibile
Class
27.06.2026Oare au avut autorizație de zbor cu drona??
la articolul Un traficant de droguri urmărit internațional a fost prins într-un apartament din Bistrița (VIDEO)
Monica Sasarmana
26.06.2026Se vede profesionalismul și echidistanța presei bistrițene hrănite cu bani PSD, Timp Online nu a suflat o vorbă de aventura imbecilă a acestui trepăduș PSD, la fel nici un comunicat al poliției sau Primăriei, sunt brusc orbi și surzi cu toții, dar las că vin alegeri...
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
COMENTARII