Să fii primar de două mandate și să ți se dărâme podul în comună! Asta înseamnă să fii gospodar!
Primarul comunei Josenii Bârgăului, Nicolae Vrâncean, este, cu siguranță gospodar. În cei 7 ani de mandat, are multe proiecte realizate pentru comunitate.
Faptul că podul care face legătura între localitățile Rusu Bârgăului - Valea Poienii - Dorolea, situat pe Drumul Comunal 6B, stă să cadă, fiind serios degradat, nu este vina primarului gospodar din Josenii Bârgăului. Primarul, săracul de el, a fost ocupat cu altele. Să-l înțelegem, să-l compătimim și să ne rugăm să mai prindă cel puțin un mandat. Că e gospodar.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Class
25.03.2026N-are ea treabă, vorbește într-una ca o moară stricată, nu o oprește nimeni și nimic! Nici măcar propria ei prostie!
la articolul EPIC FAIL! Cum s-a făcut de râs Floare Gaftone, încercând să combată un proiect în Consiliul Local (VIDEO)
Răducu - handbalist
25.03.2026Felicitări, să vedem dacă te bagă cineva în seamă
la articolul Deputatul Andrei Csillag a făcut solicitări oficiale, prin care cere informații despre bugetul Gloriei
Gheorghiță
24.03.2026În trei schimburi
la articolul FilExpo Bistrița ANGAJEAZĂ casier pentru magazin alimentar și de bricolaj
Toderel Victoria Nadia
21.03.2026În cite schimburi se lucrează?
la articolul FilExpo Bistrița ANGAJEAZĂ casier pentru magazin alimentar și de bricolaj
COMENTARII