S-a deschis Restaurantul DaBi din Bistrița! Meniul zilei în local, pe terasă sau cu livrare la domiciliu
Un nou restaurant s-a deschis în municipiul Bistrița. DaBi`s Restaurant este proiectul lui Darius și Bianca, doi tineri bistrițeni. Darius Gal este un bucătar apreciat, cu experiență, care a luat decizia de a-și deschide propriul restaurant încă de anul trecut, dar a fost nevoit să amâne, din cauza pandemiei. Astăzi, 17 mai, noul restaurant din […]
Un nou restaurant s-a deschis în municipiul Bistrița. DaBi`s Restaurant este proiectul lui Darius și Bianca, doi tineri bistrițeni. Darius Gal este un bucătar apreciat, cu experiență, care a luat decizia de a-și deschide propriul restaurant încă de anul trecut, dar a fost nevoit să amâne, din cauza pandemiei.
Astăzi, 17 mai, noul restaurant din orașul Bistrița s-a deschis. În această perioadă, restaurantul servește doar meniul zilei, de luni până vineri, între orele 10.30 și 16.00. Astfel, meniul este variat și puteți alege între două feluri de supe/ciorbe și două feluri principale. Desertul este din partea casei! Meniul zilei se poate servi în restaurant sau se poate livra la domiciliu.
“Vă așteptăm pe Calea Dejului, nr 276A, în Viișoara, vis-a-vis de El Car pentru a servi meniul zilei. Dacă nu poți veni pana aici venim noi la tine cu doar 5 lei transport”, anunță pe pagina de Facebook.
STORY – Darius Gal – bucătar la Viena Bistro și manager DaBi Restaurant
Vă invităm să urmăriți povestea faină a unui tânăr bistrițean pasionat de bucătărie. Darius Gal are 23 de ani și deja are o experiență culinară vastă în domeniu.
În perioada următoare, Darius va deschide un restaurant în Viișoara. Cum a ajuns pasionat de gătit și ce spune despre bucătăria locală, aflați în reportajul VIDEO!
Posted by InfoBistrița.ro on Friday, June 19, 2020
în 18.05.2021 ora 10:06:06 Anastasia Gavriloaie a scris:
Lasă un răspuns
Felicitări dragilor, mă bucur tare mult pentru voi!!! 🥳🤗🥂 Mult succes și abia aștept să vă trec pragul!
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Șofer -Șincai
25.06.2026Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Marceluș - Buzău
24.06.2026Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Fagarasan Olimpiu
24.06.2026E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
COMENTARII