O fată de 13 ani, din Năsăud, a dispărut de acasă
Poliţiştii din Bistrița-Năsăud desfăşoară activităţi pentru găsirea unei minore de 13 ani, din orașul Năsăud, a cărei dispariţie a fost sesizată în această dimineață. COVACI BIANCA LORENA, a dispărut ieri 13 aprilie a.c., în jurul orei 12:00, din zona stadionului orașului Năsăud unde se afla cu mama sa. Semnalmentele fetei: înălţime 1,55 m, greutate aproximativ […]
Poliţiştii din Bistrița-Năsăud desfăşoară activităţi pentru găsirea unei minore de 13 ani, din orașul Năsăud, a cărei dispariţie a fost sesizată în această dimineață.
COVACI BIANCA LORENA, a dispărut ieri 13 aprilie a.c., în jurul orei 12:00, din zona stadionului orașului Năsăud unde se afla cu mama sa.
Semnalmentele fetei: înălţime 1,55 m, greutate aproximativ 60 de kilograme, ochi negrii, păr negru cu vârfuri blonde, forma feței rotundă, semne particulare, cicatrici pe antebraț.
La momentul plecării, aceasta purta o bluză de trening de culoare gri cu manșete de culoare verde fluorescent, pantaloni de trening de culoare gri cu paiete pe lateral, încălțăminte de tip sport, de culoare negru cu roz.
Persoanele care pot furniza orice informaţii despre minoră, sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie sau să apeleze gratuit numărul unic de urgenţă 112!
*În vederea localizării și depistării minorei au fost alertate toate echipajele și efectivele aflate în teren, din cadrul Serviciului de Investigații Criminale și Poliției orașului Năsăud precum și criminaliști. Totodată, acționează în sprijin polițiști ai Biroului de Analiză a Informațiilor.
UPDATE: MINORA A FOST GĂSITĂ!
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Șofer -Șincai
25.06.2026Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Marceluș - Buzău
24.06.2026Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Fagarasan Olimpiu
24.06.2026E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
COMENTARII