
Ministrul Bogdan Ivan, întâlniri strategice pentru dezvoltarea parteneriatului economic dintre România și SUA, la Washington DC
Ministrul Bogdan Ivan a participat la mai multe întalniri strategice pentru dezvoltarea parteneriatului economic dintre România și SUA la Washington DC.
În dezbaterile găzduite de Hudson Institute - un think tank prestigios ce reunește lideri politici, business si mediu academic din SUA - am reconfirmat angajamentul de a dezvolta și mai mult relațiile economice dintre România și SUA", a transmis Ministrul Economiei, Digitalizării, Antreprenoriatului și Turismului, Bogdan Ivan.
GALERIE FOTO
GALERIE FOTO
în 29.04.2025 ora 12:49:49 Honorius Indrecan a scris:
Lasă un răspuns
Am rugamintea sa faca publice parteneriatele noi cu care a venit din SUA. Nu de alta, dar de baliverne sunt satul... ;)
CELE MAI CITITE ȘTIRI
RO - Alert! COD ROȘU de grindină și vijelie
08.06.2025
ULTIMELE COMENTARII
Moisan G
07.06.2025Nu recomand...avizele au fost date în graba, pe relații, nu s au făcut studii de rezistenta la greutate și asupra kitului de instalatie a tirolienei are prezintă un mecanism foarte slab de funcționare..cel mai.probabil o sa auzim de grave incidente
la articolul Tiroliană care zboară pesta lac, la Colibița (VIDEO)
Aurel
07.06.2025Faina cu multa adrenalina pana ce moare cineva
la articolul Tiroliană care zboară pesta lac, la Colibița (VIDEO)
Popa
06.06.2025Autobuzele sunt venite de 3 ani cu siguranță... Poate și-au făcut șobolanii treaba în acești 3 ani, au ros cablurile, și după câteva curse nu vor mai funcționa... Și pt cei de pe Gen Gr Balan ce faceți cu parcările?
la articolul Linia Verde va funcționa în Bistrița, din 1 iulie. Cât va fi biletul de transport cu noile autobuze
Misteaux
06.06.2025Ahahahahahahahahahahahahahah :)))))))))))))))))))))) Vedeti oameni buni cuvintele "PSD" si "reformat" in aceeasi propozitie!?
la articolul Daniel Suciu: "Colegii din PSD Bistrița își doresc să intrăm la guvernare și să reformăm partidul" (VIDEO)
COMENTARII