Mii de bistriţeni, la concertul ANDIA. Primarul Ioan Turc: "Ne-a oferit un concert de excepţie" (FOTO)
Andia, una dintre cele mai în vogă soliste din România a fost capul de afiș al concertului oferit de municipalitate de 1 iunie pe Pietonalul Bistriței.
Spectacolul a fost deschis pe scena din proximitatea Bisericii Evanghelice de trupe de dans de la Zaza Dance Studio, Melinda Dance School, Reborn Dance Studio, Alegria Dance Studio și Euforia Dance School.
Andia a încins atmosfera cu hit-ul ”De la Dela”, nelipsit din playlistul posturilor de radio autohtone dar și cu ”Scrie-mi orice”, ”Sfârșitul lumii”, ”Inseparabili” sau”Nemuritori”.
Primarul Ioan Turc, care a urcat și el pe scena cu un scurt mesaj a postat fotografii și imagini de la concert: ”1 iunie la Bistrița. Andia ne-a oferit un concert de excepție!” a scris primarul.
Material electoral comandat de Partidul National Liberal – Filiala BISTRITA NASAUD/realizat de LIFEVISION FILMS SRL Codul unic de identificare al mandatarului financiar: 21240015
GALERIE FOTO
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Adriana
03.05.2026Chiar așa cu cine votează senatorul ăsta sinecură. cu Grindeanu sau cu Bolojan ? Vrem răspuns public la Beclean
Alonso - Figa
03.05.2026Ce face Nicula senatorul BN neales de nimeni, piticul mârlan, votează moțiunea de cenzură sau nu? Că nu mai scoate nimic din țuguiatul lui cap
Oltean
01.05.2026Bă mai lăsați pozele cu AI. Ce rușinos cum se perindă „polițistele” cu părul in vânt ca la Măruță! Ce țară mai are asemenea prezentare a Poliției? Hai bă, fetelor, gelaților polițiști, mergeți pe OnlyFans, lăsați meseria de poliție, cocalarilor ! Cum dra...
la articolul Peste 550 de polițiști din Bistrița-Năsăud vor fi la datorie în minivacanța de 1 Mai
Când se plătește cas serviciile acestea trebuie asigurate nu finanțări csm Bistrița!
la articolul Cozi la Policlinica Bistrița. Cum explică situația reprezentanții instituției
COMENTARII