Mario Iorgulescu a fost condamnat la închisoare, după ce a omorât un om cu mașina
Mario Iorgulescu a fost condamnat, astăzi, la 15 ani şi 8 luni de închisoare cu executare. În dosar, fiul lui Gino Iorgulescu a fost acuzat de omor, pentru accidentul în care a omorât un om, după ce a condus beat şi drogat cu cocaină.
Totodată, judecătorii au decis ca fiul şefului Ligii Profesioniste de Fotbal (LPF) să achite câte 100.000 de euro şi 50.000 de lei pentru două dintre părţile civile.
Totuşi, sentinţa nu este definitivă şi poate fi atacată.
Accidentul s-a produs pe 8 septembrie 2019, în jurul orei 03.00, pe Şoseaua Chitilei din Bucureşti.
sursa: Antena 3
CELE MAI CITITE ȘTIRI
Incendiu puternic lângă Bistrița
01.04.2026
ULTIMELE COMENTARII
Virgil Rus - sportiv
06.04.2026Ăștia nu sunt „sportivi”, ăștia-s caftangii cu viitor, bătăuși în devenire, golani în grupa mică, mardeiași toată ziua
minoru
05.04.2026cine controleaza minorii care primesc alocatia pe card si chiar joaca.
la articolul Interzicerea păcănelelor în orașe este praf în ochii alegătorilor
Pop Doru
05.04.2026Se pricepe la handbalul feminin Ghionea , ca pisica la calendar ....! Se bagă în seamă degeaba !
la articolul Un fost mare handbalist crede că Gloria poate ajunge în Final Four-ul Ligii Campionilor
Relea Piticu
02.04.2026Las că vin alegerile, hienelor! Să mergeți unde-o înțărca șeful vostru Știucă, iapa !
la articolul Alegeri în organizațiile locale PSD din Romuli și Coșbuc (FOTO)
COMENTARII