Magazinul din Bistrița unde găsiți borcane, sticle și recipiente pentru murături, zacuscă, dulceață și bulion (FOTO)
Magazinul de bricolaj Filexpo Bistrița oferă o gamă variată de produse, adaptate nevoilor fiecărui client, fie că este vorba despre gospodine pasionate de conservarea alimentelor, fie despre cei care doresc să își organizeze mai bine cămara sau frigiderul.
Borcane de sticlă de 370 de ml, de 720 de ml - Acestea sunt disponibile în diverse dimensiuni, de la borcane mici pentru porții individuale, până la borcane mari pentru cantități generoase.
Urmărește ofertele și pe pagina de Facebook, aici!
În cadrul aceluiași raion de la FilExpo Bistrița, găsiți și sticle pentru bulion (1 litru), la prețuri de la 3,59 lei bucata, dar și diferite modele de sticle cu dop pentru băuturi, pentru evenimente (nunți, botezuri).
Și oferta de PET-uri este foarte diversificată, de la recipiente pentru apă, bulion sau siropuri, până la borcane de plastic, de diferite dimensiuni și culori.
FilExpo este situat în Bistrița, pe drumul de centură, lângă benzinăria Socar. Programul la magazinul de bricolaj este de luni până vineri, între orele 9.00 - 19.00 iar sâmbătă şi duminică între orele 9.00 - 17.00 iar programul la supermarket de luni până vineri, de la 8.00 la 21.00 şi sâmbătă şi duminică, de la 8.00 la 20.00.
IMPORTANT: Centrul Comercial FilExpo Bistriţa îşi măreşte echipa. Aşadar, dacă cauţi un loc de muncă şi vrei să faci parte dintr-un colectiv plăcut, într-un mediu de lucru dinamic, cu oportunităţi de dezvoltare personală şi cu pachet salarial competitiv, FilExpo Bistriţa te aşteaptă în echipă, pe unul dintre posturile de lucrător comercial. Informaţii suplimentare la telefon 0746 618 462 sau 0744 163 836
GALERIE FOTO
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Șofer -Șincai
25.06.2026Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Marceluș - Buzău
24.06.2026Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Fagarasan Olimpiu
24.06.2026E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
COMENTARII