
HANDBAL. Gloria joacă vineri cu CSM București, la Teraplast Arena
Handbal feminin: Gloria 2018 Bistrița-Năsăud joacă în etapa a 18-a la TeraPlast Arena împotriva campioanei CSM București. În weekend, Gloria a pierdut cu CSM București, în Liga Campionilor.
Meciul se va disputa vineri 28 februarie, de la ora 17.30, și va fi transmis în direct la TV pe Pro Arena.
Programul de vânzare a biletelor:
- online – pe https://biletesmart.ro/bistrita/ de miercuri 26 februarie, ora 12.00
- în format fizic – la casieria clubului din str. Păcii nr. 2A (miercuri 26 februarie între orele 12.00 – 16.00, joi 27 februarie între orele 09.00 – 16.00, vineri 28 februarie între orele 09.00 – 13.00) și, în limita stocului disponibil, la TeraPlast Arena (vineri 28 februarie de la ora 15.30)
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Bar bar
30.04.2025Se mai întâmplă bine că nu o murit
la articolul Accident rutier în Romuli. Beat la volan, s-a răsturnat cu mașina
Honorius Indrecan
29.04.2025Am rugamintea sa faca publice parteneriatele noi cu care a venit din SUA. Nu de alta, dar de baliverne sunt satul... ;)
Balan Marius- ecologist
29.04.2025Mare minune ca se mai scrie si de bine despre tara asta si oamenii ei educati, ca e plin podul cu stiri despre curve,hoti si politicieni de doi bani. Felicitari multe olimpicilor si oprobiu neincetat celor care isi bat joc de ei si de noi.
la articolul România, campioană la Olimpiada Balcanică de Matematică
ecologistul
26.04.2025Sacapa-te domnule primar de actualii contopisti fara cap de la saerv. tehnic si mai ales de drujbistii sefi de la spatiile verzi. estia fac dezastru in Bistrita.
la articolul Noi probleme cu proiectul pasajului din Decebal. Gabriel Lazany: "E mai mult decât scandalos" (VIDEO)
COMENTARII