Declinul liderilor autentici și teatrul politic al prezidențiabililor de azi
Băsescu era din popor şi ne explica cum se bea whisky-ul cu gheaţă, că el la asta se pricepea de minune. N-a prea rămas ceva bun în urma lui, deşi avea mintea "brici" şi nu se prezenta nicăieri nepregătit. Ne aducem aminte celebrul episod cu MTO-ul şi Victor Ponta.
în 23.02.2025 ora 11:36:50 Balan Marius- ecologist a scris:
Lasă un răspuns
Politicieni speriati, inculti si cu mare lipsa de demnitate. Asteapta mereu sa vina de la Vest din SUA sau Europa plicul cu treburile care trebuie facute in Romania. Ei sunt total incapabili sa isi structureze liniile si proiectele tarii luate la firul ierbii. Habar nu au despre realitatea romanesca, mereu pupa papucul strainilor exact ca in vremea otomanilor.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Class
25.03.2026N-are ea treabă, vorbește într-una ca o moară stricată, nu o oprește nimeni și nimic! Nici măcar propria ei prostie!
la articolul EPIC FAIL! Cum s-a făcut de râs Floare Gaftone, încercând să combată un proiect în Consiliul Local (VIDEO)
Răducu - handbalist
25.03.2026Felicitări, să vedem dacă te bagă cineva în seamă
la articolul Deputatul Andrei Csillag a făcut solicitări oficiale, prin care cere informații despre bugetul Gloriei
Gheorghiță
24.03.2026În trei schimburi
la articolul FilExpo Bistrița ANGAJEAZĂ casier pentru magazin alimentar și de bricolaj
Toderel Victoria Nadia
21.03.2026În cite schimburi se lucrează?
la articolul FilExpo Bistrița ANGAJEAZĂ casier pentru magazin alimentar și de bricolaj
COMENTARII