De acum și la Rebra, internetul și televiziunea costă numai 10 lei!

De astăzi, în comuna Rebra internet de mare viteză și televiziune cu numai 10 lei pe luna prin fibră optică! Până astăzi, oferta se mai regăsea doar în Municipiul Bistrița, Năsăud, Sângeorz-Băi, Livezile și Rebrișoara. Oricine dorește poate suna acum la 0741 411 311 și în doar 2 zile se instalează totul GRATUIT! Dacă ai […]

 De astăzi, în comuna Rebra internet de mare viteză și televiziune cu numai 10 lei pe luna prin fibră optică!

Până astăzi, oferta se mai regăsea doar în Municipiul Bistrița, Năsăud, Sângeorz-Băi, Livezile  și Rebrișoara.

Oricine dorește poate suna acum la 0741 411 311 și în doar 2 zile se instalează totul GRATUIT! Dacă ai telefonie mobilă sau alegi acum, beneficiezi în această perioadă de oferta bombă, garantat!

Astfel, te poți lua pachetul de bază internet și TV cu doar 10 lei pe lună, pe viață – peste 70 canale tv și super viteză 500 mbps!

 Sau poți alege un pachet premium: peste 130 canale și viteză la internet de 1000 Mbps +2CAM HD + pachet Netflix 6 luni gratuit pentru numai 29 RON în plus față de pachetul de bază. Dacă îți iei acum și telefonia mobilă nelimitat în orice rețea cu numai 39 RON, primeșți abonament la internet și televiziune gratis, pe viață!

Oferta cu care te întâlnești o dată în viață! Servicii top, de cea mai bună calitate, internet de mare viteză și televiziune prin fibră, INSTALARE GRATUITĂ și ROUTER WI-FI GRATUIT! Operatorul promite că extinde rețeaua pâna la finalul anului și în alte comune din județ. Evident, vă puteți înscrie de pe acum pe listă la tel. 0741-411  311. Pentru cei care nu se află încă în aria de acoperire le oferă internet prin WiFi și televiziune prin satelit cu instalare oriunde.

Numără-te printre norocoși și sună acum!

COMENTARII


CELE MAI CITITE ȘTIRI


ULTIMELE COMENTARII

Șofer -Șincai

25.06.2026

Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei

Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”

Marceluș - Buzău

24.06.2026

Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !

Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”

Fagarasan Olimpiu

24.06.2026

E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc

AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon

Acest site folosește cookies

Alegeți care tipuri de cookies să fie utilizate; site-ul folosește cookies pentru a examina traficul și activitățile utilizatorilor de pe acest web-site, pentru marketing și pentru a oferi funcționalitate de tip social media. Citește mai multe despre cookie-uri

Necesare
Funcționalitate
Analiză
Marketing