
Cristi Pustai, Don Carlo de la Gloria. Mesajul lui Bogdan Apostu
Echipa de fotbal CS Gloria 2018 Bistriţa-Năsăud e pe drumul cel bun, conducând seria din Liga a III-a. Antrenorul Cristi Pustai a reuşit să facă o echipă competitivă, într-un timp foarte scurt, iar rezultatele se văd.
"Un proiect la care am plecat la drum la finalul verii, cand multi spuneau ca va fi imposibil de închegat un lot competitiv în, poate, cea mai dificilă serie dintre cele 10. În general, am învăţat să nu ma mai entuziasmez la jumătatea drumului. Totuşi, statistica nu poate fi negată, iar cifrele vorbesc de la sine: locul 1, cele mai multe goluri marcate dintre toate cele 100 echipe din acest eşalon. Iar perspectivele sunt pozitive. Vom continua să muncim din greu, aşa cum am făcut-o mereu, pentru reuşita finală, din vara anului următor. Felicitari, băieţi, pentru o jumătate de sezon excelentă! The best is yet to come!", a transmis Bogdan Apostu.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Bar bar
30.04.2025Se mai întâmplă bine că nu o murit
la articolul Accident rutier în Romuli. Beat la volan, s-a răsturnat cu mașina
Honorius Indrecan
29.04.2025Am rugamintea sa faca publice parteneriatele noi cu care a venit din SUA. Nu de alta, dar de baliverne sunt satul... ;)
Balan Marius- ecologist
29.04.2025Mare minune ca se mai scrie si de bine despre tara asta si oamenii ei educati, ca e plin podul cu stiri despre curve,hoti si politicieni de doi bani. Felicitari multe olimpicilor si oprobiu neincetat celor care isi bat joc de ei si de noi.
la articolul România, campioană la Olimpiada Balcanică de Matematică
ecologistul
26.04.2025Sacapa-te domnule primar de actualii contopisti fara cap de la saerv. tehnic si mai ales de drujbistii sefi de la spatiile verzi. estia fac dezastru in Bistrita.
la articolul Noi probleme cu proiectul pasajului din Decebal. Gabriel Lazany: "E mai mult decât scandalos" (VIDEO)
COMENTARII