Conferința „Omul în lumea tehnologiei", susținută de Mihai Maci, la Palatul Culturii din Bistriţa
Primăria Municipiului Bistrița și Centrul Cultural Municipal „George Coșbuc" vă invită la conferința „Omul în lumea tehnologiei", susținută de Mihai Maci, intelectual public (Contributors, Revista 22) şi lector universitar la Universitatea din Oradea.
în 08.08.2024 ora 08:00:56 Eori a scris:
Lasă un răspuns
Oamenii Care Știu Să Poarte De Grijă La Alții Și Altele Spunând: Lumea Nu Mai Muncește, Să Sufere Naibii Cum Știe Să Poarte De Grijă 4 Ani La Rând, Deoarece Numai Rău A-ți Făcut Deranjând Pe Alții Și Altele Ani La Rând, Nu Credeți Oare, Spre Exemplu: https://youtu.be/bKlM8BNmHDA?si=qyD53iFFTtHCusJ4 Lumea Să - Și Vadă De Propria Viață, Casă, Familie, Nu Să Poarte De Grijă La Alții Și Altele, Clar. Poate Le Intră Naibii În Cap La Oameni Și Copii O Dată Pentru Că: Dacă Deranjezi Pe Alții Și Altele Spunând Lumea Nu Mai Muncește, Suferi Ca Să Te Înveți Minte, Și Să Îți Vezi De Tine, Nu De Alții Și Altele Clar. Așa Vă Trebuie Vouă La Nenorociții Și Nenorocitele Care A-ți Știut Să Purtați De Grijă La Alții Și Altele: Lumea Nu Mai Muncește, Când Âi Auzi Și Le Auzi Pe Nenorociți Și Nenorocite Spunând Cuvintele: Nu Mai Poți Să Faci Nimic, Păi De Ce Dracu De Nenorociți Și Nenorocite Ce Sunteți, Dobitoci Și Dobitoace Nu Va-Ți Văzut De Propria Viață, Atunci Suferiți Dracului Să Va Ieie, Că Așa Vă Trebuie Cum Știi Să Deranjezi Lumea 4 Ani Din 2015 Până În 2019, Să Vă Învățați Dracului Minte, Adică Să Înțelegeți Dracului Treabă Asta Că Trebuie Să Vă Vedeți De Propria Viață. Trimiteți Mai Departe Aceste Informații Pentru A Ajunge La Cât Mai Multă Lume.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Șofer -Șincai
25.06.2026Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Marceluș - Buzău
24.06.2026Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Fagarasan Olimpiu
24.06.2026E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
COMENTARII