Ce sumă de bani s-a câștigat la Loto, la o agenție din Beclean
Duminică, la tragerea suplimentară Loto 5/40, la categoria I, s-au înregistrat două câștiguri a câte 247.859,40 lei fiecare.
Biletele norocoase au fost jucate la o agenție loto din Beclean, județul Bistrița-Năsăud, respectiv la o agenție loto din Piatra-Neamț.
De asemenea, la tragere principala Loto 5/40 s-a câștigat premiul de categoria a ÎI-a în valoare de 115.376,20 lei. Biletul norocos a fost jucat online pe platforma proprie a Loteriei Române bilete.loto.ro.
în 08.01.2025 ora 16:57:33 Bravo a scris:
Lasă un răspuns
Bravo lui
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Un cetatean
02.07.2026Da.. Pacat ca nu ati pus si poze cu "azilele groazei" ... Dar na, cand trebuie sa te iei dupa altii, si sa scrii la comanda.. O faci. Ca daca nu, nu mai vine cascavalul
la articolul 12 persoane din „Azilele groazei” în Bihor au fost relocate în instituții din Bistrița-Năsăud
Vadim
02.07.2026Cine o mai ascultă și pe coarda asta ? Dar despre condamnarea definitivă pentru proxenetism a acestei boarfe nu se mai aude nimic ?
Roldovan Madu
30.06.2026Banditilor PSD, cine mai pune botul la harneala voastră, hienelor? Lasă că vin alegerile
la articolul Bogdan Ivan: "De mâine, benzina și motorina se pot scumpi. Mulțumiți PNL!"
Andrei
29.06.2026Concluzia lui Ivanel: Si femeile trebuie sa aiba putere de decizie in organizatiile formate numai din femei
la articolul Monica Săsărman, aleasă în funcția de vicepreședinte OFSD la nivel național
COMENTARII