Ce spune Dr. Marius Pop despre concursul pentru medici stomatologi la UPU Bistrița
Dr. Marius Pop, președintele Colegiului Medicilor Stomatologi din Bistrița-Năsăud, a transmis un comunicat de presă pe adresa redacției InfoBistrița.ro, referitor la concursul pentru medici stomatologi la UPU Bistrița. “Informăm opinia publică că în data 18.10.2021 a avut loc examenul/concurs pentru ocuparea celor 4 posturi de medic stomatolog cu liberă practică, la Serviciul de Urgență al […]
Dr. Marius Pop, președintele Colegiului Medicilor Stomatologi din Bistrița-Năsăud, a transmis un comunicat de presă pe adresa redacției InfoBistrița.ro, referitor la concursul pentru medici stomatologi la UPU Bistrița.
“Informăm opinia publică că în data 18.10.2021 a avut loc examenul/concurs pentru ocuparea celor 4 posturi de medic stomatolog cu liberă practică, la Serviciul de Urgență al Spitalului Județean de Urgență Bistrița. Precizăm că acest examen s-a desfășurat în conformitate cu dispozițiile legale actuale, neexistând din acest punct de vedere nici o disfuncționalitate semnificativă. Membrii comisiei de examinare și-au facut pe deplin datoria și au punctat corect lucrarea fiecărui candidat. Nu au existat contestații. Urmatorul examen va avea loc aproximativ peste o lună și jumătate, primind drept de înscriere la concurs și medicii specialiști, medici primari și medici rezidenți din ultimul an. Suntem siguri, că de data aceasta, toate cele 4 posturi se vor ocupa”, a transmis dr. Marius Pop, medic primar stomatologie generală – Membru al Comisiei de Contestații.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Șofer -Șincai
25.06.2026Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Marceluș - Buzău
24.06.2026Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Fagarasan Olimpiu
24.06.2026E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
COMENTARII