Când se va inaugura noua sală polivalentă din Bistrița și ce eveniment anunță Radu Moldovan

“A trecut un an de la semnarea contractului pentru construirea noii Săli Polivalente, un an în care s-a muncit și putem deja să vedem structura primului obiectiv din cadrul “Complexului Sportiv Unirea”, a transmis președintele Consiliului Județean, Emil Radu Moldovan. “Dacă lucrările vor continua în același ritm, anul viitor vom deschide noua Sala Polivalentă […]

“A trecut un an de la semnarea contractului pentru construirea noii Săli Polivalente, un an în care s-a muncit și putem deja să vedem structura primului obiectiv din cadrul “Complexului Sportiv Unirea”, a transmis președintele Consiliului Județean, Emil Radu Moldovan.
 
“Dacă lucrările vor continua în același ritm, anul viitor vom deschide noua Sala Polivalentă cu o Gală a Sportului bistrițean. Ca și până acum, mă țin de cuvânt și alături de echipă, continuăm munca în toate domeniile, de la sport la sănătate, educație, infrastructură, cultură, ținând cont de nevoile comunităților și angajamentul luat: să continuăm dezvoltarea acestui frumos loc pe care-l numim acasă, Bistrița-Năsăud!”, a transmis Radu Moldovan, pe Facebook.
 
 

 

✅ A trecut un an de la semnarea contractului pentru construirea noii Săli Polivalente, un an în care s-a muncit și putem deja să vedem structura primului obiectiv din cadrul “Complexului Sportiv Unirea”.

⚽️ Dacă lucrările vor continua în același ritm, anul viitor vom deschide noua Sala Polivalentă cu o Gală a Sportului bistrițean.

🔴 Ca și până acum, mă țin de cuvânt și alături de echipă, #ContinuămMunca în toate domeniile, de la sport la sănătate, educație, infrastructură, cultură, ținând cont de nevoile comunităților și angajamentul luat: să continuăm dezvoltarea acestui frumos loc pe care-l numim acasă, Bistrița-Năsăud!

Posted by Emil Radu Moldovan on Thursday, October 8, 2020

COMENTARII


CELE MAI CITITE ȘTIRI


ULTIMELE COMENTARII

Monica Sasarmana

26.06.2026

Se vede profesionalismul și echidistanța presei bistrițene hrănite cu bani PSD, Timp Online nu a suflat o vorbă de aventura imbecilă a acestui trepăduș PSD, la fel nici un comunicat al poliției sau Primăriei, sunt brusc orbi și surzi cu toții, dar las că vin alegeri...

Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”

Popică Suciu

26.06.2026

Las că vin alegerile hienelor ! Vă vedem atunci haită PSD !

Deputatul Daniel Suciu, către PNL: "Iar v-ați sucit și veniți cu Siegfried. Mama ei de seriozitate!"

Șofer -Șincai

25.06.2026

Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei

Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”

Acest site folosește cookies

Alegeți care tipuri de cookies să fie utilizate; site-ul folosește cookies pentru a examina traficul și activitățile utilizatorilor de pe acest web-site, pentru marketing și pentru a oferi funcționalitate de tip social media. Citește mai multe despre cookie-uri

Necesare
Funcționalitate
Analiză
Marketing