Bogdan Ivan: “250 de tineri pentru viitorul unui județ: Bistrița-Năsăud!” (VIDEO)
“Sunt cei mai mulți tineri candidați într-un județ, din partea oricărui partid, la alegerile locale din 27 Septembrie! “Primăvara politicii românești” pornește de la Bistrița, în clipa în care un profesor are încredere în noi! Cu tineri pregătiți, entuziaști, care știu, își doresc și pot să modernizeze România!”, spune Bogdan Ivan, candidat al Alianței pentru […]
250 de tineri pentru viitorul unui județ: Bistrița-Năsăud!
Sunt cei mai mulți tineri candidați într-un județ, din partea oricărui partid, la alegerile locale din 27 Septembrie!
“Primăvara politicii românești” pornește de la Bistrița, în clipa în care un profesor are încredere în noi! Cu tineri pregătiți, entuziaști, care știu, își doresc și pot să modernizeze România!
Tinerii nu sunt blazați. Tinerii nu sunt indiferenți. Tinerii se implică! Politica nu este atractivă, însă este singurul remediu prin care democrația poate ”însănătoși” societatea.
Social-democrația este un spirit tânăr, iar tinerii sunt motorul de care are nevoie democrația, politica și administrația. Politica trebuie transformată până la nivelul în care oamenii ajung să se regăseacă într-un partid în care valorile sociale și morale sunt reprezentate în prim-plan. În doctrina în care primează grija față de OM, de problemele și potențialul lui!
În Bistrița-Năsăud, 250 de tineri candidează la alegerile locale din partea PSD, în Alianța pentru Bistrița-Năsăud. Este un reper, iar cetățenii vor ști că noi nu o să ne rătăcim pe drumul spre normalitatea care duce spre progres.
Am mare încredere în generația mea, în fiecare dintre colegii mei, în Președintele PSD BN Radu Moldovan și în “Profesorul nostru”, Dl. Vasile Sebastian Dâncu!
#PrimăvaraPoliticiiRomânești
#tineri
#politică
#curaj
#AlianțaPentruBistrițaNăsăudPosted by Bogdan Ivan Gruia on Saturday, September 19, 2020
(Articol electoral comandat de Partidul Social Democrat – Organizația Județeană Bistrița-Năsăud, executat de LIFEVISION FILMS SRL – portalul web infobistrita.ro, CUI mandatar financiar coordonator: 21200019)
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
jon
29.04.2026ar trebui certificat fiscal sa prezinte la înscriere, nu doar cei ce vor primi locuințe.
la articolul Concurență mare pentru locuințele din noul bloc al Primăriei, de pe Aleea Trandafirilor
Dorulet
28.04.2026„Teofil Cioarbă a declarat recent că, dacă demisionează, va activa în mediul privat.” Bine ca ne-a linistit micutul Teo, credeam ca nu va mai activa deloc
la articolul Prefectul Teofil Cioarbă a demisionat din funcție
Trăistar
28.04.2026Exact de asta ducea lipsă târgul ăsta, mai mulți coafezi. Sunt pe toate străzile, ăsta e un ajutor oferit tinerilor ??? Pe când cursuri de măturat strada ? Sau de șters geamuri pro ?
la articolul Cursanții AJOFM Bistrița-Năsăud fac primii pași spre o carieră în coafură
Bălan Marius - Cloșca - antiecologist
28.04.2026Grindeanu va fi șoferul lui Simion, acum ia lecțiile de la Neacșu, edilul spân e mucles, liniște totală, chelnerul s-a retras așteaptă vremuri mai bune aurite, astea sunt „personalitățile” PSD , las că vin alegerile hienelor! Veți linge talpa AUR !
la articolul Prefecții PSD vor demisiona, la solicitarea lui Sorin Grindeanu
COMENTARII