Bia Khalifa, amenințată de fostul iubit. Fiul Clejanilor a primit ordin de protecție
Fulgy, fiul lăutarilor Viorica și Ioniță de la Clejani, a fost pus sub acuzare pentru că a amenințat-o, în mai multe rânduri, pe fosta lui iubită, o vedetă din mediul online, Bia Khalifa.
El a început să fie monitorizat, de marți, timp de cel puțin cinci zile, de către polițiști, cu ajutorul unei brățări electronice. Perioada de monitorizare ar putea fi, însă, extinsă la șase luni, de către judecători, zilele următoare.
Bia Khalifa s-a plâns că a fost amenințată de mai multe ori de Fulgy
Luni seară, în jurul orei zece, Dan Constantin Fulgeraș Manole, cunoscut drept Fulgy, a ieșit de la secția 17 de Poliție din Capitală, purtând o brățară de monitorizare la gleznă. Nu a rămas prea mult la discuții cu jurnaliștii.
Tânărul a fost chemat la secția de Poliție, după ce iubita care l-a părăsit, a depus o plângere penală împotriva lui pentru amenințare. Bianca Niculai, cunoscută în presa mondenă sub numele Bia Khalifa, s-a plâns că a fost amenințată de mai multe ori de Fulgy pe platformele sociale. Ea susține că ar fi fost și agresată fizic.
Bia Khalifa: „De când eram cu el și, mai nou, de pe conturi fake pe Instagram. Eu am mers cu sora mea și cu încă o prietenă să îmi iau chestiile de la el. Bineînțeles că nu am mers singură, după ce a dat în mine de două ori. Am încercat pe cale amiabilă. Am vorbit cu tatăl și am avut o înțelegere pe care nu a respectat-o și anume, să încheiem totul în privat”.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Cuza Nelu
24.01.2026Citiți istoria, nu s-a făcut nimic „împreună” cum ne zice acest primar , unirea mică s-a facut cu corupție, milogeală la sultan și interese locale moldovenești. Până la urmă și Cuza a fost dat jos culmea pentru corupție de stat. Așa că mai lăsați cu defilăr...
votantul beat
24.01.2026aceasta comuna va fi desfintata odata cu reorganizarea administratiei de trepadusi.
la articolul Protest în fața Primăriei Dumitrița. Reprezentanții AUR au fost prezenți la manifestație
Roldovan Madu
24.01.2026Mai pune și tu mâna pe o carte, fă niște cornete ceva, Ivane taică. Parcă îl auzi pe Marcel covrigarul șef al tău : ești și tu aici Bogdane, hă hă hă .
la articolul Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, la Davos: „M-am asigurat că România are un cuvânt de spus la masa deciziilor"
Relea Piticu
23.01.2026Auziți la mormolocul ăsta PSD-ist bun la toate ce scoate din neuronul unic pe care îl are: „M-am asigurat că România are un cuvânt de spus la masa deciziilor" . Serios,, competentule ? Asta îți dă ție în scăfîrlie ?
la articolul Ministrul Energiei, Bogdan Ivan, la Davos: „M-am asigurat că România are un cuvânt de spus la masa deciziilor"
COMENTARII