Augusta Săsărman, atac politic la adresa lui Robert Sighiartău: "Pun pariu că nu puteți face față nici măcar unei simple dictări de clasa a patra"
"Domnule deputat de dreapta şi deloc de Bistriţa-Năsăud, ați năvălit ca hienele, ca să vă hrăniți politic cu afirmația președintelui Marcel Ciolacu!", a transmis Augusta Săsărman, consilier judeţean PSD.
în 06.11.2024 ora 09:05:55 Honorius Indrecan a scris:
Lasă un răspuns
Rade ciob de oala sparta! Asa e cu toti politicienii din Romania, acum se acuza si dupa usile inchise se strang in brate...asa fac si astia 2...sau as putea spune peste 600 de parlamentari, ca sunt toti o apa si un pamant. Ce patetici sunt...!!!
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Daniel
14.06.2026Cam târziu baga ro aletu
la articolul COD PORTOCALIU de furtuni, în mai multe localităţi din judeţ
Niculae Cristian - beclenar
14.06.2026Las că vin alegerile hienelor !! Zero barat Bogdănel-Ciolacu și cu Nicula- piticul mârlan neales de nimeni, demni lingăi de Vulguța și Tanda de la Craiova viitorii șefi de haită roșie. Minunat, chiar perfect. Iar Tigaie iese din scenă pe ușa din dos, penibil și hoțe...
la articolul Bogdan Ivan, noul președinte al PSD Bistrița-Năsăud: "Dacă vrei să ajungi departe, mergi în echipă!"
Mălai Grigore
13.06.2026Am făcut mămăligă din acest mălai, mi-a fost rău o săptămână, este chimical dopat . Preț avantajos pentru moarte sigură.
la articolul Porumb de calitate, direct de la producătorii locali. Disponibil la depozitul Riaprodcomis din Sânmihaiu de Câmpie
Pomorcu
12.06.2026Ar fi o partida buna cu Pomohaci un pedofil cu o codoașă nebună - cuplul ideal. Amandoi sunt din același sat dacă nu mă înșel poate sunt și neamuri :)
la articolul Ancuța Cârcu a dat în judecată firma YAWO SERVICES, pentru un prejudiciu de 2,4 milioane de lei (VIDEO)
COMENTARII