Anca Cârcu: “Iohannis ar putea fi ultimul președinte pentru această republică” (VIDEO)
Anca Cârcu continuă să promoveze Partidul Regalist Român, după ce a fost numită președinte al Consiliului Național al formațiunii politice. Anca Cârcu se află la București în această perioadă, unde a participat la mai multe emisiuni televizate. Anca Cârcu a transmis un mesaj în emisiunea moderată de Titi Sultan la KAPITAL-TV, despre președintele Klaus Iohannis. […]
Anca Cârcu continuă să promoveze Partidul Regalist Român, după ce a fost numită președinte al Consiliului Național al formațiunii politice. Anca Cârcu se află la București în această perioadă, unde a participat la mai multe emisiuni televizate.
Anca Cârcu a transmis un mesaj în emisiunea moderată de Titi Sultan la KAPITAL-TV, despre președintele Klaus Iohannis.
“Am să îl îndemn să aibă înțelepciunea de a intra în istorie ca un președinte ce a fost pentru popor și să declanșeze Referendum de schimbare a Constituției pentru revenirea la Monarhia Constituțională, întrucât țara noastră are nevoie de un lider care să ne țină uniți și să nu mai avem parte de crize politice între guvern și președinție. Dânsul, dacă ar face lucrul acesta, va intra în istorie ca omul ce a schimbat soarta României. Iohannis redă României ce Comuniștii au luat: Monarhia”, a declarat Anca Cârcu.
Amintim că Ancuța Carcu este președinta Consiliului Național al Partidului Regalist Român. Această formațiune politică propune 3 proiecte urgente: revenirea la Monarhia Constituţională, un guvern de tehnocrați și implicare Bisericii în viața politică și socială. PRR are poziția 149 în registru partidelor politice. Ca imagine, are Coroană Regală din cel de al doilea război mondial și sloganul: “Nimic fără Dumnezeu”.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Marceluș - Buzău
24.06.2026Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Fagarasan Olimpiu
24.06.2026E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Covrig - Mizil
23.06.2026Unde e tăticu tău Ciolacu, beclenarule ? Vezi că polonezii nu sunt din ăia cu muștar, păcat că nu te cunosc deloc, că ar fi mers mai bine să fie primiți de portarul de la Bălăceanca
la articolul Senatorul Cristian Nicula a primit în Parlament o delegație a Consiliului Național al Camerelor Agricole din Polonia
COMENTARII