Accident rutier, cu un autoturism răsturnat. O persoană a ajuns la spital
Un accident rutier a avut loc în această după-amiază la ieşirea din Lechinţa, spre Galaţii Bistriţei.
Echipajul de prim ajutor SMURD a preluat de la locul solicitării un bărbat în vârstă de aproximativ 61 de ani, cu suspiciune de fractură membru superior și alte leziuni minore. A fost transportat la UPU SMURD Bistrița.
în 11.09.2024 ora 16:44:10 Ambulanta privata Feliciana Bistrita a scris:
Lasă un răspuns
Un echipaj al ambulanței Feliciana Bistrita a ajuns prima la locul accidentului cu un echipaj AMD,Doctor Campan și amb.Cretu ,acordând primul ajutor și au alertat 112
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Covrig - Mizil
23.06.2026Unde e tăticu tău Ciolacu, beclenarule ? Vezi că polonezii nu sunt din ăia cu muștar, păcat că nu te cunosc deloc, că ar fi mers mai bine să fie primiți de portarul de la Bălăceanca
la articolul Senatorul Cristian Nicula a primit în Parlament o delegație a Consiliului Național al Camerelor Agricole din Polonia
Geanina
23.06.2026Acest Pinocchio impostor a fost cu Veștea la AUR pe ușa din spate să „ negocieze” , la fel maestrul Câmpeanu - noneducație plagiator. Bogdane taică, mare rumeguș ești !
la articolul Bogdan Ivan: "Cred foarte tare că acest Guvern are o șansă foarte importantă să treacă"
Jenel
23.06.2026Sigur! Categoric! Atat doar ca ce crezi tu nu are nicio importanta pentru nimeni... Gunoaie ordinare! Ati bagat tara in sant doar ca sa puteti fura in continuare!
la articolul Bogdan Ivan: "Cred foarte tare că acest Guvern are o șansă foarte importantă să treacă"
Sergiu
23.06.2026Ipocrit și impostor acest Ivan, mare bandit, el „se declară optimist”, el „crede foarte tare” ... Cine dă două cepe degerate pe ce crezi matale, melteanule?
la articolul Bogdan Ivan: "Cred foarte tare că acest Guvern are o șansă foarte importantă să treacă"
COMENTARII