Accident în Bistrița, pe Independenței. O femeie a ajuns la spital
Modulul SMURD a intervenit în această seară la un accident rutier în municipiul Bistrița, pe Bulevardul Independentei. Echipajele de intervenție au găsit la locul solicitării trei persoane, dintre care uneia i s-a acordat primul-ajutor. Victima este o femeie un vârstă de aproximativ 34 de ani, care prezenta o suspiciune de fractură la nivelul unui membru […]
Modulul SMURD a intervenit în această seară la un accident rutier în municipiul Bistrița, pe Bulevardul Independentei.
Echipajele de intervenție au găsit la locul solicitării trei persoane, dintre care uneia i s-a acordat primul-ajutor. Victima este o femeie un vârstă de aproximativ 34 de ani, care prezenta o suspiciune de fractură la nivelul unui membru superior. A fost transportată la UPU SMURD Bistrița.
UPDATE: În această seară, polițiștii Biroului Rutier din cadrul Poliției municipiului Bistrița, au intervenit la un accident rutier pe raza municipiului.
Un autoturism condus de un bărbat de 23 de ani din Bistrița a intrat în coliziune, în timp ce a pătruns într-un sens giratoriu, cu un alt autoturism condus de un bărbat de 35 de ani din Bistrița.
În urma impactului a fost rănită o femeie în vârsta de 33 de ani din municipiu, pasageră în autoturismul condus de șoferul de 35 de ani.
Pasagera a fost transportată la spital în vederea acordării de îngrijiri medicale de specialitate.
Cei doi șoferi au fost testați cu aparatul etilotest, rezultatele fiind negative în ambele cazuri.
În continuare, polițiștii rutieri continuă cercetările cu privire la eveniment, în cadrul unui dosar penal privind fapta de vătămare corporală din culpă.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Șofer -Șincai
25.06.2026Cretinul ăsta mincinos nu dă prioritate autobuzului, el e șeful, de fapt un lacheu PSD de doi lei
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Burduhos Ana valeria
24.06.2026Cum fac aplicatia
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
Marceluș - Buzău
24.06.2026Mare ipocrit și impostor ești Ivane, taică ! Înafară să debitezi nimicuri, badoace goale de limbaj și să fabulezi cât cuprinde, ce îți mai place ție? Ce rușine că ești bistrițean !
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Fagarasan Olimpiu
24.06.2026E lăudată inițiativa lor. Dar de ce tocmai în Apple app store direct in ios 18, de ce nu sin ios 16... 17.? Sa o folosească doar unii și alții nu? Mulțumesc
la articolul AQUABIS lansează aplicația mobilă pentru clienți. Facturile, plățile și transmiterea indexului, direct de pe telefon
COMENTARII