A fost prins aruncând gunoaie în natură. I-au confiscat mașina și l-au amendat cu 15.000 lei
Încep sancțiunile drastice pentru cetățenii care aruncă gunoaie pe malurile râurilor sau în natură. Amendă uriașă pentru un cetățean, care a fost surprins de camerele video mobile. Bărbatul, împreună cu o femeie, au fost surprinși aruncând deșeuri în natură, dintr-un SUV, în Sângeorz-Băi. Cetățeanul a primit o amendă de 15.000 de lei și mașina i-a […]
Încep sancțiunile drastice pentru cetățenii care aruncă gunoaie pe malurile râurilor sau în natură. Amendă uriașă pentru un cetățean, care a fost surprins de camerele video mobile.
Bărbatul, împreună cu o femeie, au fost surprinși aruncând deșeuri în natură, dintr-un SUV, în Sângeorz-Băi. Cetățeanul a primit o amendă de 15.000 de lei și mașina i-a fost confiscată.
“CAMERELE MOBILE SUNT CELE MAI EFICIENTE! Numitul S. V., a fost amendat cu 15.000 lei și mașina confiscată în baza legii. S. O. S. APELE JUDEȚULUI NOSTRU!”, a transmis Poliția Locală Sângeorz-Băi.
în 26.03.2021 ora 12:24:38 Bratu Dorin a scris:
Lasă un răspuns
Foarte bine..dar cam puțini prinși..
în 26.03.2021 ora 12:11:24 Florin Florea a scris:
Lasă un răspuns
Omul sfințește urbea, păcat ca în alte zone, sau foarte multe, primarii nu acționează prin decizii clare în a eradica acest fenomen, de teama ca nu vor mai fi aleși. La Târgu Jiu, suntem cu contract la colectare gunoi, însă țiganii de pe str. Meteor, Merilor nu are unul contract. Nu este obligatoriu contractul, asa ca vecini de-ai mei îl ard în curte!!! Nicu Târgu Jiu
în 26.03.2021 ora 09:18:58 Magdalena Ariesan a scris:
Lasă un răspuns
Pe când și la Turda? Felicitări autorităților!
în 25.03.2021 ora 21:08:35 Tomy nyulas a scris:
Lasă un răspuns
Merită…. Mai mult
în 25.03.2021 ora 13:54:06 Stingaciu Gina a scris:
Lasă un răspuns
Asa ar trebuii sa fie in toate judetele.
în 24.03.2021 ora 18:41:46 Mihailescu Ioana Daniela a scris:
Lasă un răspuns
Nu ma intereseaza mașină.Sa curețe 1-2-3km e mal de rau,sau parcarile de pe marginea drumului,sau ceva de care sa beneficiem si noi.Ca amenda o ia statul si mașină…….
în 24.03.2021 ora 14:39:04 florin a scris:
Lasă un răspuns
cu cat dati masina?Este de vanzare?
în 24.03.2021 ora 08:54:33 Balan Marius -Horea- a scris:
Lasă un răspuns
Felicitari TRAIAN OGAGAU cel mai eficient Primar din BN pe tema gunoaielor si nu numai. Insa va rog dati numele mizerabililor.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Baias Simion
27.06.2026Bună ziua, sunt interesat pentru zona Beclean
la articolul Se fac angajări la Aquabis. Șase posturi disponibile
Class
27.06.2026Oare au avut autorizație de zbor cu drona??
la articolul Un traficant de droguri urmărit internațional a fost prins într-un apartament din Bistrița (VIDEO)
Monica Sasarmana
26.06.2026Se vede profesionalismul și echidistanța presei bistrițene hrănite cu bani PSD, Timp Online nu a suflat o vorbă de aventura imbecilă a acestui trepăduș PSD, la fel nici un comunicat al poliției sau Primăriei, sunt brusc orbi și surzi cu toții, dar las că vin alegeri...
la articolul Bogdan Ivan: “Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri și de USR”
Popică Suciu
26.06.2026Las că vin alegerile hienelor ! Vă vedem atunci haită PSD !
la articolul Deputatul Daniel Suciu, către PNL: "Iar v-ați sucit și veniți cu Siegfried. Mama ei de seriozitate!"
COMENTARII